(ВИДЕО) КИРАЦ И ЈАНУШЕВ СЕ ЗАКЛАА НА ТЕЛМА : КИРАЦ МУ ГО РАСПЛАКА МАЈЧЕТО НА ЈАНУШЕВ!

0
2295

Ген Секретарот на СДСМ, Александар Кирацовски и Ген Секретарот на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев во ТОП Тема на Телма.