(ВИДЕО) КАДЕ ТРГНАЛЕ ВМРОВЦИТЕ, ДАЛИ ИМААТ ОВИЕ ПАМЕТ: Николовски го охрабрува Иванов да го крши договорот од Преспа и ветува дека Сиљановска исто така немало да го почитува?!?!

0
588

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николовски на интервјуто во ТВ24 го охрабрува Иванов да го крши договорот од Преспа и ветува дека Сиљановска исто така немало да го почитува?!?!