(Видео) Интервју на претседателот на СДСМ Зоран Заев на телевизија Алсат-М – Тема : ,,Пуч”,бомбите на Заев и прислушкувањето од страна на власта

0
1283

[youtube height=”500″ width=”600″]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7PDwUPvVqH8[/youtube]