(ВИДЕО) ЗА МАЛЦЕ ОЧИТЕ ЌЕ МУ ГИ ИСКОПАШЕ: ОЛИВЕРА ТРАЈКОВСКА БЕСНА НА АФРИМ ГАШИ ШТО ГО СПРЕЧИЛ ВРАЌАЊЕТО НА ВМРО НА ВЛАСТ, ГО ВИКНА НА ТЕЛМА ЗА ДА ГО БЛАМИРА И НАВРЕДУВА

0
1797

Водителката и најдобра другарка на олигархот Орце Камчев, Оливера Трајковска а воедно и водител на ,,Вин Вин” на ТВ Телма во нејзината последна дебата го повика лидерот на Алтернатива на албанците, Африм Гаши на кого за малку очи ќе му ископаше затоа што го спречи мнозинството на ВМРО-ДПМНЕ и го спречи неговото враќање на власт со што во целата нејзина емисија откако го покани постојано го навредуваше и се обидуваше да го избламира.