(ВИДЕО) ЗАЕВ СО ПОРАКА ДО ЦРНИ ГРУЈО И ВМРО-ДПМНЕ : Им простувам на Груевски и на ВМРО-ДПМНЕ што се обидоа да ме УБИЈААТ!

0
4920