(ВИДЕО) Заев: Одиме ЗАЕДНО, со Стево, Претседател на сите граѓани кој се вклучува во трката за иднина и напредок

0
1570

Говор на премиерот Зоран Заев во хотелот Александар Палас на изборниот конгрес на СДСМ за претстојните претседателски избори.