(ВИДЕО) Заев: Вистината за „Монструм“ ќе ги расчисти облаците над овој процес

0
1412

zaevIntervjuART-630x320

Во интервју за тетовската телевизија Арт, лидерот на СДСМ, Зоран Заев најави дека сите недоумици околу случајот “Монструм“ ќе исчезнат по објавувањето на материјалите

[youtube height=”500″ width=”600″]https://www.youtube.com/watch?v=XWd6vmuFVkI[/youtube]