(ВИДЕО) ЖЕСТОКА ТЕПАЧКА ВО ЦЕНТАР ЖУПА

0
282

Во синоќешните доцни часови во скопската населба Центар Жупа изби жестока тепачка каде летаа палки, столови, масички.

Причините за тепачката сеуште се непознати но повеќе информации за овој настан во текот на денешниот ден.