(ВИДЕО) ЖЕСТОКА РЕАКЦИЈА НА МИРКА И МИЛЕНКО НА ПИСМОТО НА ТРАМП ДО ЗАЕВ : Срце црно да га изеде, па ние 10 емисии снимивме на тема ТРАМП ГО СПАСУВА ВМРО ДПМНЕ!!!

0
961

На 27 јануари 2017-та, само 10 дена по инаугурацијата на Трамп на функцијата претседател на САД, Миленко и Мирка направија емисија од два саата во која паѓаа во несвест како тоа Трамп ќе го спасел ВМРО ДПМНЕ од клетите Сорос, Заев и мрачните сили на нео либералите и левицата.

Денеска кога стигна писмо од Трамп до Заев, навистина е одличен момент да потсетиме на оваа луда емисија на овие лудаци:

Ова е легендарна емисија за во историја, над 95% од се што беше кажано во емисијава е ЧИСТА ЛАГА, значи се беше измислено во реално време додека зборат, неверојатно, кои психопати!!!