(ВИДЕО) ЖАРЕ ВЛЕЗЕ ВО ИСТОРИЈА: Сакате ли да ги чуете најлошите вицеви, кажани на најлош можен начин на тв?! Епа еве ги двете епизоди на Еден на Еден со анти-талентот Жаре, најлош стенд ап комичар на сите времиња!

0
1736

Ова е очајно!!! Волку лоши вицеви не биле кажани на тв во нашата историја!!!

Овие што се смеат таму се измачени душички, во Абу Граиб или Гвантанамо вака не се мачени оние од Ал каеда терористите.

Овој како да не се ни труди да смисли добри вицеви, па тоа продукт плесјмент на спознорите во емисија, буквално како Топ Шоп со ужасни вицеви, СМРТ!

Овој има среќа што нема конкуренција затоа што е единствено ток шоу во земјава, буквално е како на времето во комунизам кога имаше едни маркети едни сокови едни јогурти едни текстилни продавници, мизерија значи!

Го вадат само големите ѕвезди кои пак му идат затоа што нема каде другде да идат, ова е ужас, овој бизнис на стенд ап вечерни шоуа допрва треба да се развијат но турските серии го прекинаа тој процес и Жаре најмногу искористи, иначе ваков анти талент нема шанси да вирее на ТВ кога ќе се среди овој бизнис.