(ВИДЕО) Ерван Фуере им се обрати на КОНТРА ПРОТЕСТАНТИТЕ ОД ГДОМ: Дечки, Македонија не е под напад од надвор, Македонија е нападната одвнатре од ВМРО ДПМНЕ!

0
1035

Харизматичниот екс амбасадор на ЕУ во Македонија, Ирецот Ерван Фуере даде интервју за 24 Вести и им испрати порака на контра-протестантите од ГДОМ дека Македонија не е под никаков напад однадвор туку е нападната одвнатре и тоа од власта на ВМРО ДПМНЕ!

Еве линк од видеото ОВДЕ