(ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО : НА ИНТЕРНЕТ ПРОТЕЧЕ ВИДЕО СНИМКА ОД ПРЕГОВОРИТЕ НА ДЕСКОСКА СО ВМРОВЦИТЕ ЗА СЈО!

0
827

Протече видео снимка од разговорите помеѓу Рената Дескоска и вмровците за СЈО.