(Видео) Едноставен трик вашето репче да изгледа подолго

0
1065

Повеќето жени со долга коса или пак со коса со должина до раменици, посакуваат да врзат репче кое визуелно ќе изгледа подолго.

Ако сакате да имате подолго репче, а без притоа да не мора да одите во фризерски салон каде ќе ви вметнат продолжеток на косата или прамени, погледнете што советува познатата Јутјуб корисничка со корисничко име Luxy hair.