(ВИДЕО) ГОМНОТО СИ ОСТАНА ГОМНО: Грујо не честиташе победа на СДСМ, плаче дека изгубил поради режимот на Заев, немало фер избори?!?!

0
2501

Извор : Мактел.Мк