(ВИДЕО) ВО ЖИВО прес конференција на Специјалното обвинителство

0
2643

katica.sjoСледете ја прес-конференција на специјалната јавна обвинителка Катица Јанева во живо на НОВА. Настанот е закажан за 11 часот, а Јанева ќе го презентира вториот извештај од работата на Обвинителството.

Прес конференцијата може да ја следите на следниот линк ОВДЕ