(ВИДЕО) ВМРОВЧЕТО ГЕРО КАЈ ЈАНКО ЈАДИ БУРЕК ЗАПОЧНА ЖЕСТОКО ДА ГИ БРАНИ ВМРОВЦИТЕ : ОВА ШТО ИМ СЕ ПРАВИ НА ВМРОВЦИТЕ Е НИРНБЕРШКИ ПРОЦЕС, СЈО ВРШИ ЛИНЧ ВРЗ НИВ!

0
1289

Геро стана вмровче, сега жестоко ги брани вмровците за сите нивни злодела од криминал и корупција до обиди за ликвидации на пратеници од крвавиот 27-ми април, и тоа глејте од кај ја дава изјавата, од куртонот Јанко во ,,Јади Бурек”.