(ВИДЕО) ВМРОВЦИТЕ МУ ГИ СКИНААТ ЖИВЦИТЕ НА ТАЛАТ ЏАФЕРИ, ПОЧНА ДА ЛУПА ПО БИРОТО: ЗЕМАТЕ ПАТНИ ТРОШОЦИ, АМА ЗА НАРОДОТ ИЧ НЕ ВИ Е ГРИЖА!

0
430

Вмровците денес му ги скинаа буквално живците на спикерот на собрание, Талат Џафери па почна да лупа по бирото со што во видна нервоза им посочи дека ем земаат пари за патни трошоци и ем дека за народот баш им е гајле па затоа се глупираат во собрание. Вмровците последно време прават луди луди работи во собранието, едноставно се однесуваат како Иван Пернар, тотално забегани како мали деца.