(ВИДЕО) ВИСТИНСКА ВОЈНА МЕЃУ ЛЕВИЦА И ВМРО ДПМНЕ НА ТВ 24, БИТКА ЗА ГЛАСОВИТЕ НА БОЈКОТИРАМ!

0
535

Вистинска војна се одвиваше во студиото на 24ТВ помеѓу претставник на Левица и ВМРО-ДПМНЕ за гласовите на движењето бојкотирам.