(ВИДЕО) ВАСКО ЕФТОВ СЕ ВРАТИ ВО КАНАЛ 5 ЗА ДА СИ ГО ОДРАБОТИ СТАНОТ ОД МИЈАЛКОВ!

0
833

Во интервјуто Васе го цитираше Хорхе од интервјуто за Сител, без да го исмее, туку како сериозен извор на политичка мисла и од тоа Васе вадеше теза… Толку…

[youtube height=”500″ width=”600″]https://www.youtube.com/watch?v=AwZRENMVlL0[/youtube]

Превземено од Мактел