(ВИДЕО) БОМБА НА РАДМИЛА ШЕКЕРИНСКА: Снимката со Латас и Ѕинго во јавноста ја пушти ВМРО ДПМНЕ за да му наштети на Заев и СДСМ!

0
2234

Интересен момент од интервјуто на Радмила Шеќеринска за Нова ТВ во кој потпретседателот на СДСМ доби прашање од Биљана Секуловска за снимката која се појави во јавноста а на која се слушаат приватни разговори меѓу Латас и Ѕинго:

Видеото може да го погледнете ОВДЕ