(ВИДЕО) БОМБА НА ОЛИВЕР СПАСОВСКИ: МВР ПОДНЕСЕ КРИВИЧНИ ПРИЈАВИ ЗА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ПРОТЕСТИТЕ ЗА МОНСТРУМ НО И ЗА СИТЕ ШТО КРШЕА И ПРАВЕА ШТЕТА

0
201

Прес-конференција на министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски : МВР поднее кривични пријави против организаторите на протестите за случајот Монструм.