(Видео) Богоевски: После падот на Груевски со прислушкувањето, имам и јас што да објавам

0
645

Екс-потсекретарот за државна безбедност, Слободан Богоевски во интервју за НОВА: Дали шпионирале и прислушкувале странски служби или се е дело на Груевски и Мијалков, кој го снимал разговорот Заев- Груевски, што може да очекуваат Заев и неговите партиски луѓе од власта, какви материјали за Груевски и неговите луѓе ќе објави Богоевски после падот на оваа власт.

[youtube height=”500″ width=”600″]https://www.youtube.com/watch?v=UiGPhCe_JOI[/youtube]