(ВИДЕО) АЈДЕЕ : БИЛ ГЕЈТС НАРЕДИЛ ДА СЕ РУШИ УНИВЕРЗАЛНА ЗА ДА ГРАДИ ГОЛЕМА 5Г АНТЕНА ЗА ЧИПОВАЊЕ ВМРОВЦИ?!

0
205

Лудилото во земјава го достигна климаксот. МТВ го има прилогот на годината, погледнете го ова лудо и ненормално епско забегано видео.