(ВИДЕО) АЈДЕЕЕЕ БИДНА РАБОТА, МИЦКО И ОФИЦИЈАЛНО ГО АФИРМИРА ВМРО-ДПМНЕ ВО СКУТОТ НА ПУТИН И БАЧЕВ ВО КАМЧАТКА И КРЕМЉ, САШЕ ПОЛИТИКО ГО УЛОВИ МИЦКОВСКИ НА ТАЈНА СРЕДБА НА КОНСУЛТАЦИИ ВО РУСКАТА АМБАСАДА!

0
4680

Денеска по дојава на свиркачи Саше Политико го начека Мицковски како влегува во руската амбасада во 14 часот, од таму излезе во 15.15, цел саат и 15 минути подоцна.