(ВИДЕО)Стево Пендаровски: На Катица Јанева ќе и биде лесно за кратко време да поднесе десетина обвиненија!

0
673

stevo

Ви го пренесуваме интервјуто на Стево Пендаровски кое го даде во за емисијата „10 минути“, која вечерва се емитуваше на телевизија „21“.

https://www.youtube.com/watch?v=FK-AWhhVjQ4