(Видео)Горан Митевски: Службите не биле подготвени за настаните во Куманово

0
969

По повод настаните од Куманово гостин во студиото на НОВА е поранешниот висок функционер во безбедносните служби Горан Митевски, екс директор на УБК и Бирото за јавна безбедност.

goran nova

Интервјуто може да го погледнете ОВДЕ