(ВИДЕО) Брутално ја тепаше својата жена на паркинг, а потоа притрчаа овие момчиња

0
1144

Оваа снимка преку ноќ стана многу популарна на интернет, а американските новинари во меѓувреме откријаа кој е насилникот и со јавноста ја споделија информацијата дека се работи за поранешен заменик на шерифот во Оклахома.

Педесет и две годишниот Даглас Бекам моментално се наоѓа во затворот во кој некогаш служел како претставник на законот, но неговите надредени пред медиумите не сакаа да откријат поради што е отпуштен од служба во 2011. година.