БОМБАСТИЧНО ВИДЕО ОД БОКИ 13 И ЗОКИ КИЧЕЕЦ КАКО ИЗЛЕГУВААТ ОД ДОМОТ НА КАМЧЕВ СО ЗДИПЛЕНИ 1.5 МИЛИОНИ ЕВРА, КРЦКА КЕСИЧЕТО ПУНО СО ПАРИЧИЊА

0
1524

Италијански весник објави видео на кое се гледа како Боки 13 и Зоки Кичеец со торба со пари излегуваат од домот на Орце Камчев. На видеото се гледа и како се бројат спакуваните пари.

Италијанскиот весник утрово обjави и дел од разговорот меѓу Орце Камчев и Бoки 13, на кое тој му објаснува на Камчев дека понеделник, најдоцна вторник ќе биде ослободен.