АЈДЕЕЕЕЕЕЕ!!! ПА ПА ПА !!! ПА ДАЛИ Е МОЖНО?! КУРТОН ГЛАВНИОТ И ОДГОВОРЕН ДИРЕКТОР на МТВ 1 ќе го тужи уредникот на Алсат М за фејсбук статус?!?!?!

0
777

dimeratajkovski

Замислете овој мунгос, оваа курва режимска кој цел ден дреми пред кабинетот на Грујо и чека инструкции од него за што да оди на вести, бара од уредикот на Алсат М да му се извинел поради статус на фејсбук?!?! Па дури напишал дека имал чест која му била нарушена?!?! КОЈА ЦРНА ЧЕСТ БРЕ НЕНОРМАЛЕН ЕДЕН АЛООО?!?!

10411893_10153723436419466_6379115248162263022_n

muhamed-zeqiri

Темпераментниот Муки ова го оскоментира во свој стил, па како одличен фудбалер го фати ова гомно смрдено режимско на волеј и го зашутира право накај Бунарџик во тоа оџаците од ОКТА!

mukiratajkovski

Еве што го разлутило толку ова лајно скапанo, овој Грујов дудлач :

11082955_483517761795729_2024581620_n