АУУУУУ ЧОВЕЧЕ, ПА ОВА Е НЕВЕРОЈАТНО – Тепачите на пратеници бараат амнестија од Иванов

0
3842

Горан Ангелов, еден од тие кои упаднаа во Собранието и во прес центарот каде беа претепани пратеници од парламентарното мнозинство, на својот Фејсбук профил бара амнестија од Ѓорге Иванов.

goran-angeloff-fb1 7-20Goran20Angelov1