(АУДИО) КАТАКЛИЗМА – КАКОВ ЕПСКИ ПРЕСВРТ: СЕ ПОЈАВИ СНИМКА НА КОЈА КАМЧЕВ ГО МОЛИ ЗАЕВ РЕКЕТ ДА НЕ СЕ ПРИЈАВУВА ВО ОЈО ТУКУ ДА СЕ ЗАБОШОТИ, ЗАЕВ НЕ САКА ДА ЧУЕ ЗА ТАКВО НЕШТО!!!

0
3365

Камчев во најновите серијали на бомби кои протекоа на Јутјуб каналот го моли Заев да не се пријавува во ОЈО туку да се забошоти, а премиерот Заев не сака да чуе за такво нешто.