АРБЕН ТАРАВАРИ ГИ СОБРА ПОТРЕБНИТЕ 10.000 ПОТПИСИ ЗА НЕГОВАТА ПРЕТСЕДАТЕЛСКА КАНДИДАТУРА

0
167

Арбен Таравари попладнево информираше дека ги собрал потребните 10.000 потписи за кандидатурата за претседател.

Toj им се заблагодари на сите оние кои се потпишале за неговата кандидатура за претседател.

„ Ви благодарам на секој од вас што во рекордно време ја потпишавте мојата кандидатура за претседател!
Целата оваа кампања нека биде наменета за Вас!“, напиша Таравари на својот Фејсбук.