АПЕЛ ДО МАКЕДОНСКИОТ НАРОД на лидерот на СДСМ, Зоран Заев : Охрабрете се, одважете се, бидете со мене во овие тешки моменти за нашата земја, се ближи крајот на овој РЕЖИМ!

0
1012

zaev-obvinitelstvo24f-1-640x320

Screenshot_9