АПЕЛ ДО ВМРО ДПМНЕ: ПРОДОЛЖЕТЕ ДА ГО ПРАЌАТЕ СИМБОЛОТ ЗА ГРУЕВИЗМОТ, АНТОЊО, ПО ТВ ДЕБАТИ СЕКОЈ ДЕН, ЌЕ СЕ ВРАТИТЕ НА ВЛАСТ МНОГУ БРГУ ТАКА!

0
434

Нема ден да не помине а да не го видиме симболот за Груевизмот и ѕвездата од бомбите на Заев, Антоњо на тв дебата, прес во ВМРО, прес во собрание…

БРАВО ВМРО ДПМНЕ! Само така продолжете! Продолжете братски да им помагате на дечките во СДСМ за доброто на Македоња!!!

Они сироти се мачат да го потсетат народот дека ВМРО ДПМНЕ на Мицковски е со папочна врвца врзано со ВМРО ДПМНЕ на Груевски а вие со тоа што секој ден го спружате во јавност Антоњо братски им помагате да останат на власт!

САМО ТАКА ДЕЧКИ! САМО НАПРЕД! Антоњо ќе ве остави на клупа уште долго време!!!

ХЕР ФЛИК УБЕР АЛЕС!