АЛООООО МАНИЈАЦИ ЕДНИ БРЕ!!! ИМА ДА СКАПИТЕ ИДРИЗОВО И ШУТКА ЗА ОВА!!! Пендаровски : Освен мене, ја прислушувале сопругата и малолетниот син

0
716

stevo

Стево Пендаровски, претседателскиот кандидат на СДСМ на последните избори, бил прислушуван од 2011 година до денес.

Освен неговиот телефон, биле прислушувани телефоните на неговиот малолетен син, на неговата сопруга и на неговите родители.

Ова Пендаровски го обелодени во емисијата „360 степени“ на телевизијата Алсат-М.