ШОКАНТНО: Телма јавува дека Иванов помилувал педофили, силувачи и убијци!

0
696

Телевизија Телма известува дека истражувале кој се бил помилуван од претседателот Иванов и биле запрепастени да дознаат дека меѓу помилуваните имало силувачи, убијци па дури и педофили?!

Веста можете да ја прочитате на следниов линк ОВДЕ.