(ФОТО) Режимскиот крмак Миленко со стомакот го релаксира и забавува Груевски на прославата на провладината Тв Канал 5

0
418

grujo-i-milenko2-670x445

Шоуменот Миленко Неделковски  на недомнашената прослава на провладината Тв Канал 5 според вработените од телевиијата  бил еден од забавувачите на главниот гостин на забавата премиерот Никола Груевски.

Либертас објави фотографии како шоуменот,премиерот и газдата на Канал 5, Емил Стојменов се забавувале таа ноќ. Нашите извори не ни открија какви консултации си поделиле и дали тема им бил договорот од Пржино ѝ  справување со опозицијата.

grujo-i-milenko-670x445

Повеќе фотографии ОВДЕ