(ФОТО) ДНО: 30 грама евтина салама – доручек во штипската клиничка болница

0
1234

Револтирани пациенти реагираат на условите во штипската Клиничка болница, поради тоа што за појадок добиле 30 грама од најевтината салама – Посебна –  и голема парка леб, или во минатото познатиот „работнички сендвич“ со тоа што недостасува кашкавал, пишува А1он.

Целата сторија ОВДЕ