ФОКУС открива СКАНДАЛОЗНИ детали од апсењето во Диво Насеље: Објавена ФОТОГРАФИЈА на која дел од терористите се гледаат дека се уапсени, но истите после се пријавени како УБИЕНИ!

0
636

dc7b82cbc21cdc5ba0bf3400a7aaf96f_L-540x304