ПЛУСИНФО: ОБНОВЕНО – Незадоволен што мајка му починала граѓанин пукал утрово во дежурниот лекар Љ. О. (41) на абдоменална хирургија

0
1079

Незадоволен што мајка му починала граѓанин пукал утрово во дежурниот лекар Љ. О. (41) на абдоменална хирургија, дознава Плусинфо. Лекарот има две прострелни рани во едната нога.

Неговата мајка била примена синоќа со тешка дијагноза по што итно била оперирана. Таа починала утрово во шок соба.

Повеќе за ова на следниов линк ОВДЕ.