На Коце му ебаа матер за нова година!

0
1208

koce mu ebaa mater

Коце даде интервју за Скопјеинфо и потоа дечките го ставија интервјуто на фб. Потоа следуваа стотина коментари во кои Скопјани му ебаа матер и се по список на Коце, погледнете и сами и уживајте:

koce komentari 1Screenshot_1Screenshot_2