НЕВИДЕНО СКВЕРНАВЕЊЕ НА ИНСТИТУЦИИТЕ НА ДРЖАВАТА! Е ТОКМУ ОВА Е ВИСТИНСКИ ДРЖАВЕН УДАР!

0
939

Премиерот на земјата стои како копук зад партискиот лидер кој се перчи како паун иако нема државна функција во моментов!

12540574_1681697785381759_1505362943862039500_n

ДПМНЕ мамето да ви го ебам ја сјебавте државата, ја испоганивте, договорот од Пржино го претворивте во тоалет папир си го избришавте газот и така испоганет го фрливте во вц шоља, гадови едни ненормални мамицата да ви ја ебам мафијашка лоповска ненормална!!!

п.с Добро е барем го пуштија Емил уопште да се појави пред камери?!?! Грујо толку е исплашен дека народот ќе го пушти низ вода што мора вака да се глупира, гомно едно смрдено, толку ли бе ти дошло по 10 години немаш ташак малку да се тргнеш на страна, да спуштиш малку топката бар да изглумиш прагматичен и компромисен политичар и да видиш тоа децата и Боркица кај се и што праат, алооо стоко лудачка?!?!