НЕВЕРОЈАТНО: ЛИДИЈА ОД „ЖИКИНА ДИНАСТИЈА“ И НА 53 ГОДИНИ Е ВИСТИНСКА СЕКС-БОМБА!

0
1465

Лидија која се прослави по улогите во култните серии „Подобра живот“ и „Жикина династија“ деновиве ужива на грчкиот остров Крф, а фотографиите на кои позира во костим за капење редовно ги објавува на својот профил на Твитер, каде мажите и фановите ја опсипуваат со комплименти од типот:„Една од најубавите жени во српската историја“.

vnatresna_7626

Интелигенција и харизма. Нерешлива енигма за било кој маж. Уживај убавино, сончај го своето змиско тело. Морска сирено, благодарам за фотографиите од одморот. Изгледаш раскошно, убаво забавувај се. Вечно млада девојка – ова се само дел од коментарите на Твитр кои актерката ги доби на сметка на својот изглед