МЕГА МЕГА СКАНДАЛ: Куртонката Богатинова го навреди Зоран Заев, во сред интервју во сред вести го наклевети дека дошол на интервју по нечија наредба?!?!

0
1248

Која невидена перверзија! Богатинова го навреди својот гостин, лидерот на СДСМ, Зоран Заев дека дошол на интервју по нечија наредба?! И потоа не му дозволи да репилицира на тоа?! И потоа го прашува зошто го смета Канал 5 за политички непријател?!

Богатинова како кадар на МТВ кој долги години ги водеше утринските и дневните контактни емисии во јавниот сервис е невиден срам за македонското новинарство! БРУКА!!!