(ВИДЕО) БРУКА, НЕ Е ЗА ОНИЕ КОИ СЕ СО ЛЕСЕН СТОМАК: Убедливо најголемата политичка БРУКА за 2015-та, Стевчо Муња, отиде на 24 Вести за да ги брани Грујо и Мијалков од Катица Јанева!

0
728

Линк до емисијата овде. Браво за новинарот од 24 Вести кој му пружи одличен отпор на Стевче од Подржи Коњ.