Со провокативна фото сесија Хелена Роза се враќа во шоубизнисот

Атрактивната водителка Хелена Роза по неколку годишна пауза, со провокативна фотосесија се враќа во шоу бизнисот. Таа во секси издание му позираше на младиот фотограф Стефан Соколовски, а за нејзиниот...

(Фото) Северина не може да го скроти сексапилот на нејзиното деколте

Нема да помине ден а храватската поп-ѕвезда Северина Вучковиќ да не објави некоја интересна и заводлива фотографија на социјалните мрежи со која ги бранува страстите на своите бројни фанови. Откако...

Секој ден пешачи 33 километри до работа и никогаш не задоцнил

Џејмс Робертсон од Детроит секој ден пешачи по 33 километри до работното место. Секое утро излегува од дома во 8 часот наутро, а смената му започнува во 14 часот....