Го-го танчерки вечерва ќе го “запалат“ клубот “Тао“

Го-го танчерки вечерва ќе бидат главни ѕвезди на журката која ја организираат клубот “Тао“ и секси шоповите “Валијант“. Атмосферата ќе ја вжештува познатиот Јапан. Ова ќе биде втора журка...

Амела Мече-Македонката која ќе ја освои Црна Гора

Нашиот познат модел Амела Мече замина за Црна Гора каде ќе снима реклама за познат брен.Амела  ни откри дека во Подгорица и Будва ќе има фотосесија за бикини на...

Со провокативна фото сесија Хелена Роза се враќа во шоубизнисот

Атрактивната водителка Хелена Роза по неколку годишна пауза, со провокативна фотосесија се враќа во шоу бизнисот. Таа во секси издание му позираше на младиот фотограф Стефан Соколовски, а за нејзиниот...

(Фото) Северина не може да го скроти сексапилот на нејзиното деколте

Нема да помине ден а храватската поп-ѕвезда Северина Вучковиќ да не објави некоја интересна и заводлива фотографија на социјалните мрежи со која ги бранува страстите на своите бројни фанови. Откако...

Следете не

11,637FansLike
556FollowersFollow
465FollowersFollow

Живот

Апел за помош на Стефани Стојческа

Стефани Стојческа има потреба од третмани на клиника во Турција, со цел да  и се подобри состојбата. Таа има тежок инвалидитет кој го стекнала...

(ФОТО) НЕВЕРОЈАТНО : АКТИВИСТИ НА УМС ОД ОПОЗИЦИСКАТА ВМРО-ДПМНЕ ПОКРАЈ ДЕПОНИЈАТА ВО СТРУГА СЕГА...

Пожарот кој избувна денеска попладне а кањонот Матка поради ветрот се шири кон село Шишево и кон Водно, бил подметнат, а пироманот бил фотографиран од туристи, пренесуваат медиумите. Пожарот...

(ХОРОР ВИДЕО) Огромни ОГНЕНИ ЈАЗИЦИ кај селото Требовље, пожарот се зголемува се повеќе и...

Пожарот кој се заканува да уништи цело село во Поречието во моментов гори од повеќе страни на село Требовље во општина Македонски Брод. Селаните таму...