КОГА ОГЛЕДАЛАТА ЌЕ СЕ СКРШАТ…

Скршив огледало, пред точно седум години. Најубавото што го имав, со распрснав на најситни парчиња. Сакав да ја скршам љубовта која ми го обзеде телото и умот, љубовта која...

(ВИДЕО) ХИТ НА ИНТЕРНЕТ : Прекрасна компилација на ПРЕСЛАТКИ кутриња во трка по храна

Од мали кутриња на 11 недели, до девет месечна возраст. Погледнете ги овие неодоливи ретривери како трчаат по храна во хит тајмлапс видеото кое доби милиони прегледи за само...

Дали овие девојки се доказ дека Швеѓанките се најубавите жени на земјава?

Шведска е позната по поволниот, а убав мебел, групата АБА и убавите жени. Ова се најсексапилните Швеѓанки, а вие проценете дали тоа е легенда. На листата на најубави жени во...

(ВИДЕО): Изјава за паметење на македонскиот фудбалски интернационалец Денис Махмудов

Македонскиот фудбалски интернационалец Денис Махмудов не потпиша за екипата на Левски. Преговорите пропаднаа. Добар и издржлив на теренот каде се справува со сите предизвици, Махмудов не го издржа предизвикот со...

(ВИДЕО) ХИТ НА ЈУТЈУБ : Што мислат лезбејките за пенисот?!

Најново истражување на фитнес инструкторот Дејви Вејви, што лезбејките мислат за пенисот https://www.youtube.com/watch?v=QvWziE0o8dw

Game of Thrones ќе се снима во Македонија и тоа во Прилеп, Охрид и...

Гејм оф трон ќе се снима во Македонија и тоа во Прилеп, Охрид и Криволак Екипа на хрватски продуцент е во Македонија ,ексклузивно дознаваме и е во посета на...

Град на развратот : Секс, алкохол и хаос на градските улици во Мегалуф

Градот сака да стане дестинација за семејни одмори, но туристите не се грижат за измените во законот, па на градските улици сè уште се присутни шокантни глетки. Шпанскиот град Мегалуф...