(ФОТО) ОПААА…ЛИЛА ОБЈАВИ ПОЛУ ГОЛИ ФОТОГРАФИИ ПА ЗА МАЛКУ ЌЕ И СЕ ВИДЕШЕ НЕШТО...

Како да не беше доволно сексапил бидејќи долу не носеше панталони, па џемперот ни откри дополнителна доза гола кожа во пределот на деколтето. Сексапилната водителка ги запали социјалните мрежи со...

Бобан Милошески од Авалон Продукција ќе го тужи Град Скопје поради откажаниот дочек, ќе...

Бобан Милошески од Авалон Продукција, најави тужба против град Скопје, поради откажувањето на дочекот на Новата година на плоштад, каде што како главни музички ѕвезди беа најавени Каролина Гочева,...
video

(ВИДЕО) Еден од најактивните македонски бендови, The Goverment го објави видео спотот за...

Еден од најактивните македонски бендови,  The Goverment го објави видео спотот за темата “Rain”. Спотот е во режија на младата и талентирана режисерка Хана Миленковска, а во него главните улоги...

(ВИДЕО) ЖАРЕ ВЛЕЗЕ ВО ИСТОРИЈА: Сакате ли да ги чуете најлошите вицеви, кажани на...

Ова е очајно!!! Волку лоши вицеви не биле кажани на тв во нашата историја!!! Овие што се смеат таму се измачени душички, во Абу Граиб или Гвантанамо вака не се...

И неразвиените земји привлекуваат нашинци: Во Танзанија е животот !

Поп пејачот Игор Митровиќ веќе неколку недели е во Танзанија, Африка. Го започнал својот нов живот во Дар Ес Салаам, поранешниот главен град на Танзанија, каде што неговата сестра...

Мадона орално ќе ги задоволи сите што ќе гласаат за Хилари Клинтон

Мадона повторно го шокираше светот: Орално ќе ги задоволам сите што ќе гласаат за Хилари! Мадона со својата изјава повторно го шокираше светот. Пејачката се појавила на настапот на “стенд-ап” комичарката...

(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Ова е најубавиот ресторан во светот

Глобалното натпреварување под име ,,Restaurant & Design Awards" се одржува осма година по ред, ова натпреварување секоја година ги бира најубавите ресторани и барови по светот. Посакувате ли да вечерате во...
video

(ВИДЕО) ТОП 10 НАЈЛУДИ ИМИТАЦИИ НА ЛУДОТО КОПИЛЕ ДОНАЛД ТРАМП

Претседателскиот кандидат на САД, Доналд Транмп, иако има шанси да стане следниот лидер на оваа држава, сепак важи за шега помеѓу голем дел од луѓето. Токму затоа често се...
video

(ВИДЕО) „Фејт ноу мор“ сними спот во Македонија

Светски популарниот рок-бенд „Фејт ноу мор“ го објави спотот за својата песна „Cone Of Shame“, а видеото е снимано во Македонија, од страна на домашна екипа. Режисер на видеото е...

Следете не

11,463FansLike
556FollowersFollow
462FollowersFollow

Живот

video

(ВИДЕО) Жестока тепачка на СРБИ кај граничниот премин „Богородица“ поради долгите колони

На социјалните мрежи се појави и видео од тепачката. Според очевидците, се работи за Срби, односно возачи од возила со регистарски ознаки од Белград...

Граѓаните на Богданци на референдум се изјаснија против изградбата на рудници, не сакаат да...

Од вкупно запишаните 6.918 граѓани на референдумот по двете прашања се изјасниле вкупно 4.321 или околу 62 отсто од гласачкото тело што значи дека...