Големата љубов на крај и донесе големи проблеми на Мелита, еве ја вистината

Порталот Доказм истражуваше околу случајот со процурените слики на познатата и популарна Мелита Ракичевиќ дали сама си ги пуштила или тоа е направено од некои злобници или се работи...

(ФОТО) ОПААА…ЛИЛА ОБЈАВИ ПОЛУ ГОЛИ ФОТОГРАФИИ ПА ЗА МАЛКУ ЌЕ И СЕ ВИДЕШЕ НЕШТО...

Како да не беше доволно сексапил бидејќи долу не носеше панталони, па џемперот ни откри дополнителна доза гола кожа во пределот на деколтето. Сексапилната водителка ги запали социјалните мрежи со...

МАКЕДОНИЈА ПО ТОШЕ ПРОЕСКИ ОФИЦИЈАЛНО ГО ДОБИ СВОЈОТ ХЕРОЈ И НОВИОТ ПОЧЕСЕН АМБАСАДОР НА...

Актерот Сашко Коцев продолжува со херојските подвизи за помош на беспомошните. Овој пат Сашко Коцев во своите намери да помогне со донации се надмина себеси , тој во премрзната...
video

(ВИДЕО) Бразилка фати 100 пениси , погледнете како реагираа мажите

Бразилка фати 100 дечки за нивните пениси за да докаже дека и машките може да страдаат од сексуална злоупотреба. Нивната реакција е бесценета откако згодната бразилка од никаде ќе...

(ФОТО) ОВА НИ КУРТОНИТЕ НА ЛАКИ И СТОЈМЕНОВ НЕ ГО МОЖАТ

Клиикнете на фотографијата за поголема верзија

СКАНДАЛ НА ОХРИД ФЕСТ – Копров: Вера ми го упропасти фестивалот – Јанковиќ: По...

Водителката на „Охрид фест” Вера Јанковиќ вели дека без хонорар си заминала од Охрид. Според неа, директорот Григор Копров, поради двете грешки кои ги направила, ја казнил, па таа...

(ВИДЕО) ЖАРЕ ВЛЕЗЕ ВО ИСТОРИЈА: Сакате ли да ги чуете најлошите вицеви, кажани на...

Ова е очајно!!! Волку лоши вицеви не биле кажани на тв во нашата историја!!! Овие што се смеат таму се измачени душички, во Абу Граиб или Гвантанамо вака не се...
video

(ВИДЕО) Жестока тепачка на турчин против шестмина холанѓани, откако го нападнаа три минути подоцна...

Расправијата прераснала во тепачка и потоа настанал хаос на улиците во Амстердам. Во Амстердам била забележана тепачка помеѓу шестмина Холанѓани и еден Турчин, за која се воспоставило дека имала многу...

(ФОТО) Вера Јанковиќ жестоко му одговори на Григор Копров: Паднаа маските!

Скандалот што ја тресе македонската естрада се уште не доби завршница. Наместо тоа, во продолжение, на обвинувањата на Григор Копров се огласи Вера Јановиќ. Имено, водителката на „Охрид фест" Вера...

Мадона орално ќе ги задоволи сите што ќе гласаат за Хилари Клинтон

Мадона повторно го шокираше светот: Орално ќе ги задоволам сите што ќе гласаат за Хилари! Мадона со својата изјава повторно го шокираше светот. Пејачката се појавила на настапот на “стенд-ап” комичарката...

Следете не

9,215FansLike
556FollowersFollow
419FollowersFollow
- Advertisement -

Живот

ПЕТ ДЕНА ПО ИСКЛУЧУВАЊЕТО, СЛЕПОТО СЕМЕЈСТВО ОД ВРАГОТУРЦЕ ДОБИ СТРУЈА

По пет дена, осумчленото слепо семејство Младеновски од кумановското планинско село Враготурце доби струја. Екипа на ЕВН денеска околу 13 часот дошла во куќата и...

(ВИДЕО) Ужасна трагедија за еден маж во Карбинци, тешко болен живее во глад, студ...

Премрзнат, гладен и болен. Вака не живее, туку полека умира 50 годишниот Станко Анакиев од Карбинци.  Последните десетина екстремно сурови денови, тој ги поминал...

Мама’с, АЈВАРОТ НА ЗАЕВИ – единствен македонски бренд на аеродромот „Ататурк” во Истанбул –...

Oд почетокот на 2017 година производите на македонскиот бренд МАМА’С се најдоа на полиците на UNIFREE DUTY FREE продавниците на аеродромот “Ататурк” во Истанбул...