Конечно систем што ја победува кладилницата

Маж од Бања Лука успеал во нешто во кое никој не успеал. Имено, тој на оригинален начин ја победил обложувалницата, а сега го раскажал и своето искуство. Тој е семеен човек,...
video

(ВИДЕО) ДЕВОЈКАТА КОЈА ШТО ВЧЕРА ПУШЕШЕ МАРИХУАНА НИЗ СКОПЈЕ, ДЕНЕСКА БЕШЕ ПРИВЕДЕНА | ЕВЕ...

Девојката која што вчера пушеше марихуана беше уапсена од полицијата, денес излезе од станица и еве што им порача на нејзините фанови :
video

(ВИДЕО) ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА СЛАТКАТА РЕАКЦИЈА НА ОВА ГЛУВО БЕБЕНЦЕ КОЕ ЗА ПРВ ПАТ ГО...

Погледнете ја реакцијата на ова слатко глуво бебенце кое за прв пат ја слуша својата мајка со помошно апаратче поставено во ушното тапанче.
video

(ВИДЕО) МАКЕДОНЦИ ВО ДИЈАСПОРАТА ПО ПОВОД 8-МИ МАРТ ГИ ПОГОДИ ПЕСНАТА И ЗАВРШИЈА ФАТАЛНО!

Веселите гости очигледно многу ги погоди песната, па емоциите на прославата кулминираа до фатални последици. Она што понатаму се случуваше може да го видите во видеото: https://www.youtube.com/watch?v=Ga2HeLVeRqw

(ФОТО) СРЕЌЕН ОСМИ МАРТ ЗА СИТЕ ХРАБРИ ЖЕНИ!

СРЕЌЕН ОСМИ МАРТ ЗА СИТЕ ХРАБРИ ЖЕНИ!
video

(ВИДЕО) Над 50 000 луѓе го гледаа коментирањето на Боки 13-ка на Златна Буба...

Над 50 000 луѓе го гледаа коментирањето на Боки 13-ка на Златна Буба Мара
video

(ВИДЕО) МЛАД МАКЕДОНЕЦ ОД АВСТРАЛИЈА НЕ МОЖЕ ДА ГИ РАЗБЕРЕ СВОИТЕ РОДИТЕЛИ МАКЕДОНЦИ

На малиов никако не му е јасно зошто Македонците на свадби канат 500 души, се прават дрва од пиење, зашто плачат кога треба да се оди на одмор во...
video

АЈ НОНЕ, ЗАМИСЛЕТЕ ЈА ИВОНА ТАЛЕВСКА СРЕД ДНЕВНИКОТ ВО СИТЕЛ СО ЦИЦКИТЕ ИЗВАДЕНИ :...

Албанската телевизија „Зјар“ има малку поинаков пристап во информативната програма. Нејзините четири презентерки со сериозни лица ги читаат настаните од земјата и светот, но со голи гради. Очигледниот сексапил не...

Град во Шведска воведува пауза за секс

Пер-Ерик Мускос, член на градскиот совет во Оверторн предлага вработените Швеѓани да имаат право на еден час пауза за по потреба да отидат дома кај сопружникот, и тоа да...